Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    1 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Telesprzedaży

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3525 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-09-18

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta - firmy, która jest liderem cyfrowych usług kablowych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Telesprzedaży

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC14/KIER/KAT
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Zarządzanie dużymi zespołami sprzedażowymi, kierowanymi przez Team Leaderów
  • Przygotowanie, realizację i raportowanie kampanii telemarketingowych (inbound), w tym: realizację celów sprzedaży
  • Dbanie o wysoki poziom service level
  • Bieżące analizowanie rezultatów sprzedaży oraz planowanie aktywności prowadzących do ich ulepszenia
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych projektów

Wymagania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w koordynowaniu bądź zarządzaniu pracą dużych zespołów sprzedażowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów telemarketingowych
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienia na realizację celów biznesowych
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętności budowana i utrzymania relacji
  • Znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – w części uzależnione od wyników pracy
  • Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę z najnowszymi technologiami

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)