Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Oddziału

    Interhandler Sp. z o.o.   Łódź, ul. Brzezińska 88    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Opis stanowiska Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu Kierowanie podległymi pracownikami Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych oddziału serwisu poprzez nadzór i koordynację pełnej obsługi posprzedażnej Odpowiedzialność za...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu części zamiennych

Uni-Truck Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3461 dni temu

Ogłoszenie numer: 546869, z dnia 2014-11-03

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu części zamiennych

  • monitorowanie minimalnych i maksymalnych stanów magazynowych

  • optymalizacja stanów magazynowych

  • przygotowywanie formularzy zapotrzebowania, zgodnie ze stanami minimalnymi, przestrzegając obowiązujące w zakładzie procedury i zasady

  • przyjmowanie/wydawanie materiałów do/z magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego

  • kontrola wejściowa materiałów przyjmowanych na magazyn pod względem jakościowym i ilościowym

  • kontrola zgodności fizycznego stanu magazynu z dokumentacją

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, minimum średnie

  • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność kierowania i współpracy z  zespołem,

  • umiejętność planowania i oceny wyników działu części zamiennych,

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej oraz budowy pojazdów samochodowych,

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym "Excel" oraz edytorem tekstu "Word"

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym z ponad 18-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej

  • przejrzyste warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe+premia adekwatna do osiągniętych wyników

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez cykl szkoleń