Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu DTP

Labo Print S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2990 dni temu

Ogłoszenie numer: 1015583, z dnia 2016-03-22

Jesteśmy nowoczesną cyfrową drukarnią wielkoformatową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, realizującą zlecenia na potrzeby reklamy zewnętrznej. Zatrudniamy łącznie 190 osób.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za praca podległego zespołu grafików. Do najważniejszych zadań będzie należało:

  • koordynacja pracy pomiędzy działem handlowym i grafikami,
  • bieżący kontakt z wydziałami produkcji,
  • rekrutacja, wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,
  • rozwój automatyzacji przygotowania plików do produkcji,

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • umiejętności obsługi pakietu Adobe;
  • doświadczenia w przygotowaniu prac do druku wielkoformatowego;
  • odpowiedzialności i zaangażowania;
  • umiejętności pracy w zespole pod presją czasu;
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • stałe zatrudnienie;
  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.