Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Logistyki i Magazynu

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Radomsko    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę
    2 dni
    Zarządzanie Działem Logistyki i Magazynu; Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych; Zarządzanie magazynami wyrobów gotowych i surowców; Zarządzanie i organizacja transportu; Nadzór nad podległym zespołem; Nadzór nad infrastrukturą magazynów; Nadzór nad prawidłowym obiegiem...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Frachtu Morskiego

ROHLIG SUUS Logistics SA
Warszawa
praca stacjonarna
2263 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KDFM/WAW/02/2018
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie i rozwój działu, zarządzanie zespołem spedytorów FCL,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek morskich w eksporcie i w imporcie,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu działu.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL min. 2 lata,
  • Kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu transportów morskich pełnokontenerowych,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i procedur związanych z frachtem morskim,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i efektywność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu TSL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji oraz możliwość realizacji zawodowej,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.