Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Działu Gospodarki Odpadami

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 44415, z dnia 2008-05-23

Omega Resource Group plc jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilkanaście oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy konsultingowo-inżynierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie zespołu technologicznego do realizacji projektów z obszaru gospodarki odpadami, nadzorowanie i koordynowanie wykonywanych projektów inżynieryjnych, uczestnictwo w przetargach, współpracę z zakładami komunalnymi oraz dostawcami urządzeń stosowanych w gospodarce odpadami.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe - Około 5 lat doświadczeń zawodowych jako osoba kierująca/ uczestnicząca w całym toku projektu (wysypiska śmieci, sortownie, kompostownie), - Dobra znajomość języka angielskiego, - Mile widziane uprawnienia projektowe lub doświadczenie w projektowaniu, - Mile widziana znajomość aplikacji AutoCad, - Duża samodzielność w działaniu, - Doświadczenie w kierowaniu zespołem, - Bardzo dobra organizacja pracy, - Dynamizm oraz zaangażowanie w podejmowane działania, - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

Oferujemy

- umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - opiekę medyczną, - narzędzia pracy (laptop, samochód oraz telefon) - udział w ciekawych projektach, - możliwość rozwoju