Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pszczyna
KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

ZMiE ZAMEL sp. j. J.W. Dzida, K. Łodzińska
Pszczyna
praca stacjonarna
4781 dni temu

Ogłoszenie numer: 142146, z dnia 2011-04-14

Firma ZAMEL producent urządzeń branży elektrotechnicznej (dzwonki, gongi, aparatura budynkowa, systemy przywoławcze) w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości oraz prowadzenie pełnej dokumentacji jakościowej związanej z produkcją, karty kontrolne wyrobów, półwyrobów, materiałów.
  • Stałe nadzorowanie poziomu jakości oferowanych usług
  • kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych
  • nadzór nad pracą działu i dysponowanie obowiązków
  • prowadzenie dokumentacji i legalizacja przyrządów pomiarowych
  • nadzór nad działem reklamacji

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w przedsiębiorstwie produkcyjnym w dziale jakości
  • Znajomość narzędzi jakościowych 5S, 5W, 8D, diagram Ishikawy, FMEA, Problem Solving, Lean/Six Sigma,
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office szczególnie Excel
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole