Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zakupów Operacyjnych

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę
    5 dni
    Twoje Zadania. Praca z liderem zakupów (Drawsko Pom, Czaplinek, Białogard i Meksyk) Monitorowanie prawidłowości funkcjonowania procesu; Rozwój procesu zakupów operacyjnych; Nadzorowanie pracy kupców; Akceptacja zamówień; Rozwój systemu ERP; Wdrażanie i rozwój raportów; Współpraca z...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Logistyki

HR Investment Sp. z o.o.
Świdnica
praca stacjonarna
4271 dni temu

HR Investment Sp. z o. o.  jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Miejsce pracy: Świdnica

Zadania:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania  w obszarach planowania, logistyki  i magazynowania
  • nadzór nad zamówieniami i dostawami w celu realizacji harmonogramu produkcji
  • optymalizacja procesów logistycznych
  • budowanie i wzmacnianie relacji z klientem
  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzór nad realizacją wyznaczonych celów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym
  • wyższe wykształcenie (mile widziane kierunkowe: transport, logistyka)
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość systemu ERP
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle Automotive
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju w oparciu o system szkoleń
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)