Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Działu Produkcji Reklam/technolog

Advertis
mazowieckie, Pruszków/ko. Warszawy
praca stacjonarna
6953 dni temu

Ogłoszenie numer: 10698, z dnia 2005-04-27

Advertis

Agencja Reklamowa Advertis - to co innym sprawia trudność, my robimy od ręki.

Miejsce pracy: mazowieckie, Pruszków/ko. Warszawy

Opis stanowiska

przygotowywanie planów produkcyjnych firmy, planowanie zapotrzebowania materiałowego, szacowanie zdolności produkcyjnych firmy, tworzenie raportów stanowiących o efektywności firmy, zarządzanie zasobami materiałowymi i ludzkimi, odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych.

Wymagania

perfekcyjna znajomość sektora reklamy wizualnej, wykształcenie techniczne doświadczenie w kierowaniu zespołem i przygotowaniu technologiczym produkcji umiejetność tworzenia ofert, kosztorysowania,negocjacji z klientami i dostawcami materiałoznawstwo, kosztorysowanie, wiedza z zakresu nowych technologii w reklamie, umiejętność myślenia i planowania strategicznego znajomosc pakietu office, prawo jazdy kat. B, konsekwencja i skuteczność w działaniu.

Oferujemy

trakcyjne wynagrodzenie, pracę w stabilnej firmie, duża samodzielność na stanowisku, szeroki zakres uprawnień i kompetencji. miejsce wykonywania dzialalności- Pruszków