Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Działu Rekrutacji

Konsalnet Ochrona Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6172 dni temu

Ogłoszenie numer: 31421, z dnia 2007-07-13

Poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Koordynowanie projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowanie i prowadzenie rekrutacji indywidualnych
  • Monitorowanie rynku w zakresie nowych narzędzi rekrutacyjnych
  • Współpraca z instytucjami w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy
  • Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy.
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu Office.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku pracy branży ochrony.
  • Oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży ochrony
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i rezultatów