Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Logistyki i Magazynu

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Radomsko    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę
    2 dni
    Zarządzanie Działem Logistyki i Magazynu; Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych; Zarządzanie magazynami wyrobów gotowych i surowców; Zarządzanie i organizacja transportu; Nadzór nad podległym zespołem; Nadzór nad infrastrukturą magazynów; Nadzór nad prawidłowym obiegiem...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Spedycji

IPK sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
2567 dni temu

Jedna z największych firm zajmujących się transportem morskim, poszukuje do zlokalizowanego w Gdyni Działu Spedycji osoby na stanowisko:

Nr ref.: KS-SP/04/17
Lokalizacja: Gdynia

Opis stanowiska:
  • kierowanie kilkuosobowym zespołem spedytorów
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
  • negocjowanie warunków kontraktów, dbanie o dobrą komunikację w ramach międzynarodowych struktur firmy
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu działem spedycji intermodalnej
  • doskonała znajomość branży TSL
  • umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • swobodna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • przyjazna atmosfera pracy, możliwość rozwoju
  • atrakcyjne warunki pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.