Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

PIEKARNIA BAGIETKA
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
4740 dni temu

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Nr Ref.: 005/05/2011 K

Zadania:
  • kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi,
  • inicjowanie i analizowanie działań mających na celu zwiększenie wydajności parku maszynowego,
  • udział w przygotowaniu technicznych projektów inwestycyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym (mile widziana wiedza z zakresu zagadnień elektrycznych, automatycznych)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • umiejętność i doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • znajomość MS Office oraz AUTOCAD,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji kandydata,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • pracę w profesjonalnym zespole.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez PIEKARNIA "BAGIETKA" dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".