Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Technologii

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania, Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych, Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Technologii oraz R&D

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
3335 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Nr Ref.: (7118-15)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne - preferowany kierunek Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych,
  • min. 5- letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  • znajomość procesu wytłaczania - warunek konieczny,
  • wiedza / doświadczenie z zakresu przetwórstwa PS / XPS / PCW,
  • dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doskonała obsługa komputera w zakresie MS Office (Excel), znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem nowych wyrobów (przetwórstwo tworzyw sztucznych),
  • określanie metod technologicznych i cykli produkcyjnych oraz ich stałe ulepszanie i aktualizowanie w celu zapewnienia osiągniecia wymaganego poziomu jakości i kosztów wyrobów ,
  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji,
  • nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych i/lub modyfikacja już istniejących,
  • opracowanie i wdrażanie nowych technologii,
  • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych,
  • aktualizowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej.
Firma oferuje:
  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".