Podobne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicy Warszawy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik działu utrzymania ruchu
Miejsce pracy: okolice Warszawy

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw do produkcji: energii elektrycznej, gazu, energii cieplnej, wody,
  • Utrzymanie sprawności urządzeń energetycznych,
  • Utrzymanie norm ochrony środowiska,
  • Zapewnienie efektywnej pracy zespołu podległych pracowników,
  • Współpraca ruchowa z Operatorami Systemów,
  • Opiniowanie zakupów maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane: Inż. Elektryk/ Inż. Mechanik/Inż. Elektro-mechanik),
  • Doświadczenie w branży elektrycznej, mechanicznej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem utrzymania ruchu,
  • Uprawnienia SEP do 15 kV na eksploatację i pomiary elektryczne urządzeń elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV na konserwację, naprawy i remonty maszyn i urządzeń elektrycznych oraz pomiary elektryczne do 1 kV na rezystencję izolacji instalacji, urządzeń, uziemienia,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Terminowość i skuteczność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

AUDIT Doradztwo Personalne

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl