Najnowsze oferty pracy

  • Product manager (dotyczy produktów medycznych)

    Pofam Poznań sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Nasze wymagania: wykształcenie wyższe; dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista; umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole; kreatywność i konsekwencja w działaniu; wykształcenie medyczne lub pokrewne oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. dokumentacji opakowaniowej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowania specyfikacji materiałów opakowaniowych (rejestracyjnych oraz ogólnych) Zarządzanie danymi do etykiet logistycznych w systemach Oracle i Nice Label; Ujednolicanie i standaryzowanie szablonów etykiet logistycznych; Opracowywanie rysunków technicznych dla...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Ekonomiki Zdrowia

Oprandi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2105 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Nasz Klient – międzynarodowa firma farmaceutyczna, jeden z wiodących graczy na światowym

i polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku koordynuje działania związane z uzyskiwaniem refundacji oraz procesem ustalania i zmian cen produktów firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie wniosków refundacyjnych oraz pism o ustalenie cen zbytu dla produktów firmy
  • Przygotowanie analiz cenowo – refundacyjnych oraz wniosków o zmianę refundacji i cen urzędowych
  • Śledzenie zmian w przepisach prawnych dotyczących refundacji (rynek otwarty i lecznictwo zamknięte)
  • Przygotowanie analiz gross margin na potrzeby Marketingu i refundacji
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych cen i sytuacji refundacyjnej produktów w porównaniu z produktami konkurencyjnymi
  • Zatwierdzanie na materiałach promocyjnych informacji związanych z cenami i refundacją leków firmy
  • Monitorowanie sytuacji refundacyjno-cenowej produktów firmy już obecnych na wykazach leków refundowanych oraz oczekujących na refundację

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, chętnie ekonomiczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale market access
  • Mile widziana znajomość regulacji prawnych; ustawy refundacyjnej
  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność, terminowość, samodzielność
  • Umiejętność planowania
  • Zdolności interpersonalne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury na przyszłe procesy rekrutacyjne. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”