Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Kierownik handlowy

BPM Lighting Polska
małopolskie
praca stacjonarna
5022 dni temu

Ogłoszenie numer: 109469, z dnia 2010-08-09

Firma BPM Lighting Polska od niedawna znajduje się na rynku polskim. Wraz z Firma BPM Lighting w Hiszpanii tworzy calość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i handlem własnymi produktami wprowadzając na rynki własne projekty oświetleniowe.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Do osoby zajmującej stanowisko kierownika handlowego należeć będzie tworzenie sieci handlowej w Polsce, organizacja pracy i kontrola nad pracą przedstawicieli handlowych a także nad całą siecią sprzedaży w Polsce.

Wymagania

  • Warunkiem wymaganym jest bardzo dobra znajomość rynku oświetleniowego w Polsce.
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie handlowe w zakresie oświetlenia najlepiej na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętność kierowania zespołem handlowym.
  • Zaangażowanie i umiejętność dążenia do założonych celów handlowych.

Oferujemy

  • Stałą i stabilna pracę w szybko rozwijającej się firmie.
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników handlowych.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.