Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze
Warszawa
praca stacjonarna
2830 dni temu

Firma ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze zajmuje się dystrybucją produktów leczniczych firmy ZIAJA LTD na terenie Mazowsza.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem wymagań Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (magister farmacji)
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece
  • Wiedzy z zakresu Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Zdolności komunikacyjnych
  • Znajomości obsługi komputera
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na ½ etatu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia