Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
KIEROWNIK LABORATORIUM CHEMICZNEGO

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
5407 dni temu

Ogłoszenie numer: 71725, z dnia 2009-07-29

Vetoquinol Biowet - sprawdzony partner na międzynarodowym rynku medycyny weterynaryjnej, znany od lat, należący do liczących się producentów leków dla zwierząt. Firma wchodzi w skład francuskiego koncernu i dzięki temu jest obecna na wszystkich kontynentach. Koncern posiada swoje oddziały w 15 krajach Europy i Ameryki Północnej, a ponadto stworzył sieć 100 dystrybutorów w 60 krajach na całym świecie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

- nadzór nad pracą laboratorium chemicznego - nadzór nad pracą zespołu pracowników wykonujących analizy chemiczne - dokumentacja GMP w zakresie  laboratorium chemicznego raportowanie - ścisłą współpracę z Kierownikiem Działu Kontroli Jakości oraz szefami laboratorium mikrobiologicznego oraz działu dokumentacji - walidacja wytwarzania i czyszczenia

Wymagania

- wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne - minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu laboratorium chemicznym - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej - znajomość przepisów GMP, HACCAP oraz prawa farmaceutycznego - biegła znajomość technik HPLC, GC oraz IR oraz innych technik analitycznych wykorzystywanych w laboratorium farmaceutycznym - komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (ze szczególnym uwzględnieniem fachowej terminologii) - doskonałe umiejętności w zakresie podejmowania decyzji - doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania wieloosobowym zespołem - wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu

Oferujemy

- szansę rozwoju w międzynarodowym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe