Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice Kierownik Laboratorium Badawczego Świętochłowice
Kierownik Laboratorium Weterynarii / Lekarz Weterynarz

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.
Świętochłowice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
121 dni temu
badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat – pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to – wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Świętochłowice
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zapewnienie skutecznego funkcjonowania laboratorium
  • Skuteczna i dokładna sprawozdawczość wewnętrzna wyników badań laboratoryjnych
  • Monitorowanie wydajności sprzętu
  • Współpraca z lecznicami zwierząt w zakresie zleconych badań
  • Zapewnienie pracownikom odpowiednich szkoleń i wsparcia w zależności od ich potrzeb
Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (warunek konieczny)
  • Udokumentowane 5 letnie doświadczenie zawodowe jako lekarz weterynarii
  • Nie pełnienie równocześnie drugiej funkcji kierownika w laboratorium lub lecznicy weterynaryjnej (warunek konieczny)
  • Dokładność, sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stanowisko w firmie działającej w rozwojowej, stabilnej branży
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość skorzystania z karty Multisport i zniżek na badania laboratoryjne