Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
KIEROWNIK MAGAZYNU

P.P.H.U. CHEM-GLAS Sp.j. J. Nowicki, M. Nowicka
Gniezno
praca stacjonarna
4957 dni temu

Ogłoszenie numer: 118951, z dnia 2010-10-21

Jesteśmy Przedsiębiorstwem, które dynamicznie rozwija się na polskim rynku od ponad 10 lat, specjalizując się w handlu opakowaniami szklanymi oraz surowcami chemicznymi.

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu,
  • organizowanie pracy pracowników magazynu,
  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie przepływu towarów,
  • osobisty udział w załadunku lub rozładunku towarów,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej,
  • prowadzenie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • praktyczna znajomość zasad efektywnego zarządzania gospodarką magazynową,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji w procesie zarządzania magazynem,
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie dystrybucyjnej na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duży zakres samodzielności na odpowiedzialnym stanowisku.