Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Kierownik Magazynu

Siódemka Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4889 dni temu

Siódemka S.A. wiodąca firma na rynku usług kurierskich, działająca od 1998r., posiadająca 42 oddziały na terenie kraju,  poszukuje obecnie do pracy kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania na stanowisku to:
  • organizacja pracy całego magazynu
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu
  • współpraca z różnymi działami
  • prowadzenie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia
  • odpowiedzialność za załadunek oraz rozładunek transportu
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • umiejętność kierowania zespołem ludzkim
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • praktyczna wiedza z zakresu logistyki
  • łatwość nawiązywania zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji, prowadzonym przez Siódemka S.A., w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm. Zgoda obejmuje również przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości. Dane osobowe gromadzone w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem Danych Osobowych jest Siódemka S.A. ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa."