Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Magazynu

firma handlowa branży piekarniczo-cukierniczej
Grudziądz
praca stacjonarna
4801 dni temu

Ogłoszenie numer: 139451, z dnia 2011-03-28

Firma  od ponad 12lat jest dystrybutorem dla piekarni, cukierni i lodziarni. Mamy swoje oddziały w Grudziądzu, Gdańsku i Olsztynie.

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą podległego zespołu (magazynierzy i kierowcy)
  • nadzór nad wszelkimi działaniami w obszrze magazynu i w zakresie gospodarki magazynowej
  • określenie efektywnych procerdur magazynowania towarów
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • nadzór nad przyjmowaniem i przechowywaniem gotowych produktów, surowców oraz zapasów
  • nadzór nad załadunkiem i wyłdunkiem towarów
  • kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP i przeciwpożarowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie( mile widziane wyższe z zakresu logistyki)
  • doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej(mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • doświadczenie we współpracy z firmami transportowymi (mile widziana znajomość czasu pracy kierowców)
  • znajomość zasad i standartów magazynowania towarów i surowców oraz obiegu dokumentów magazynowych
  • świadomość kosztowa
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • inicjatywa
  • otwartość na zmiany
  • samodzielność oraz systematyczność w pracy

Oferujemy

Oferujemy  atrakcyjne warunki zatrudnienia, stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku