Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1866061, z dnia 2017-12-14

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań – Wysogotowo

Opis stanowiska

  • prowadzenie i nadzór magazynu
  • przyjęcia i wydawanie towaru
  • rejestracja dokumentacji magazynowej
  • inwentaryzacja
  • sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym, kontrolowanie stanu magazynu
  • organizacja pracy pracowników magazynu
  • kontrola realizacji zamówień i dostaw materiałów
  • sporządzanie analiz, zestawień i raportów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

 Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętności techniczne i manualne

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

POLAQUA GROUP

       Polaqua Group to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim.

      Poszukujemy na stanowisko Serwisant – Instalator Urządzeń do Uzdatniania Wody, osoby młodej, zdolnej i pełnej zapału, która będzie odpowiedzialna za serwis urządzeń będących w ofercie naszej firmy.

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik magazynu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie magazynu firmy lub przedsiębiorstwa a szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się organizowaniem szeregu formalności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu, sterować harmonogramem dostaw i wydawania towarów, nadzorować i koordynować prace personelu zatrudnionego w obrębie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl