Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIK ODDZIAŁU

DTA Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5379 dni temu

Ogłoszenie numer: 73911, z dnia 2009-08-31

Firma DTA powstała w 1991 roku. Od tej pory rozbudowana sieć naszych przedstawicielstw rozwija się na terenie całego kraju, a wykaz usług naszej firmy nieustannie się rozszerza. Obecnie oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne, w tym świadczenie usług spedycyjnych i transportowych, kompleksowa obsługa celna, magazynowanie i dystrybucja towarów.
W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydata do pracy w oddziale w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą działalność operacyjną oddziału, za osiąganie założeń budżetowych, za motywowanie zespołu i dbałość o rozwój podległych pracowników. Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należało będzie przede wszystkim:
  • bieżące kierowanie pracą zespołu (spedytorzy, agenci celni),
  • zapewnienie wysokich standardów pracy oraz wysokiego poziomu obsługi klientów,
  • utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami, podwykonawcami i partnerami firmy,
  • podejmowanie działań mających na celu rozwój działu i firmy,
  • uczestnictwo w pozyskiwaniu nowych obrotów,
  • rekrutacja, motywacja, rozliczanie pracowników działu,
  • raportowanie w zakresie realizacji założeń budżetowych.

Wymagania

  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu TSL,
  • min,. dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenia wyższego,
  • biegłej znajomości języka rosyjskiego i/lub angielskiego,
  • orientacji na realizację celów,
  • wysokich kompetencji menedżerskich.
Mile widziane:
  • uprawnienia agenta celnego.

Oferujemy

  • samodzielną, odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.