Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

timework Sp. z o.o.s.k.
Poznań
praca stacjonarna
3083 dni temu

timework sp. z o. o. sp. k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma timework sp. z o. o. sp. k. posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 9688.

timework sp. z o.o. sp. k. obecnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób zainteresowanych praca na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Organizacja pracy oddziału,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • Samodzielne działanie w ramach określonych zasad,
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych oddziału,
  • Podejmowanie lokalnych działań marketingowych,
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością oddziału,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Praktyczna umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi,
  • Silna orientacja na realizację celów biznesowych,
  • Kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole, budowania relacji,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznym, zorientowanym na sukces zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Pakiet medyczny,
  • Możliwość rozwoju,
  • Praktyczną możliwość wykorzystania znajomości języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy na www.timework.pl