Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik operacyjny w sieci

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
2355 dni temu

Ogłoszenie numer: 1851538, z dnia 2017-11-28

Znana marka z branży odzieżowej o zasięgu ogólnopolskim poszukuje do współpracy osoby w charakterze:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Kierownik Operacyjny

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Poznań + teren całej Polski

Główne obowiązki:

  • prowadzenie sieci zgodnie z polityka firmy
  • aktywne, kompleksowe zarządzanie placówkami handlowymi w całym kraju i odpowiedzialność za funkcjonowanie
  • stały nadzór i kontrola nad siecią
  • wyznaczanie celów i rozliczanie z ich realizacji
  • podejmowanie działań pro-handlowych i odpowiedzialność za wyniki
  • praca na wskaźnikach sprzedażowych
  • przygotowywanie i wdrażanie standardów firmy
  • raportowanie oraz  praktyczna analizą danych
  • rekrutacje i szkolenia, coachingi on the job na różnych stanowiskach w sieci
  • praca operacyjna w ramach różnych szczebli organizacji w sieci

Wymagania

  • warunek konieczny - doświadczenie w zarządzaniu siecią rozproszoną w handlu, mile widziane w branży odzieżowej
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w rekrutacji
  • znajomość technik sprzedaży i podstawowych standardów obsługi klienta
  • mile widziane doświadczenie w zakresie VM
  • umiejętność zarządzania zespołami sprzedawców detalicznych
  • doświadczenie w zarządzaniu Area Menadżerami
  • znajomość przepisów prawa pracy szczególnie  o czasie pracy
  • szybkość i skuteczność w działaniu, samodzielność i nastawienie na efekty
  • umiejętność pracy pod presją oraz w warunkach wielozadaniowości
  • otwartość i optymizm, wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych (praca w terenie)
  • wykształcenie wyższe ukończone
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • możliwość samorealizacji i rozwoju w dużej sieci handlowej
  • współpraca ze znaną i stabilną marką
  • współpraca oparta na zasadach kontraktu lub w ramach aktywnie prowadzonej działalności gospodarczej
  • praca mobilna w terenie