Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Merchandiser Poznań
Kierownik Pomocniczy VM w regionie

CARRY sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2220 dni temu

Carry Sp. z o.o.  jest firmą posiadającą sieć salonów odzieżowych na terenie całego kraju. W chwili obecnej  w związku z ekspansją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: VM

Miejsce pracy: salony firmowe na terenie m.in. województw wielkopolskiego,  dolnośląskiego, zachodniopomorskiego

Główne zadania:
  • Aranżacja VM podległych sklepów z uwzględnieniem bieżących instrukcji i standardów
  • Kontrola przestrzegania instrukcji VM poprzez wizyty w sklepach, weryfikacja poprawności wdrożonych instrukcji
  • Dbałość o wizerunek salonów w regionie
  • Współtworzenie instrukcji VM, przygotowywanie samodzielnych aranżacji
  • Szkolenia pracowników, Kierowników i Dekoratorów w podległych salonach
  • Bieżące raportowanie stanu VM i zatowarowania w regionie
  • Ścisła współpraca VM z Kierownikami Sklepów oraz Kierownikami Regionalnymi
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności manualne
  • Energia i zdecydowanie w działaniu
  • Komunikatywność i terminowość
  • Kreatywność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mobilność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Udział w tworzeniu standardów VM
  • Pracę w zespole pełnym pasji
  • Współpraca na zasadach kontraktu menadżerskiego

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie ich w dokumentach rekrutacyjnych