Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Technologii

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania) zlecanie i nadzorowanie opracowywania technologicznych norm czasowych; wdrażanie zaprojektowanych procesów; opracowywanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik pracowni projektowej

Klient portalu Praca.pl
śląskie
praca stacjonarna
2913 dni temu

Ogłoszenie numer: 1084000, z dnia 2016-05-15

Firma o profilu budowlanym zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia projektowe
  • co najmniej 2 letni staż pracy na wymaganym stanowisku

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku