Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Kierownik Projektów Technicznych

WUWER Sp. z o.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4693 dni temu

Jesteśmy firmą polsko-niemiecką, zatrudniająca kilkadziesiąt osób. Spółka istnieje od 2001 r.,
zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń transportu wewnętrznego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Nr Ref.: KP/06/11

Cele i Zadania:

Realizacja projektów w branży "automatyzacja produkcji - systemy transportu wewnętrznego" samodzielne zarządzanie projektem od pierwszego kontaktu z klientem po odbiór projektu na terenie Polski i krajów UE.

Zadania:

  • Przygotowuje ofertę od strony technicznej – dobór urządzeń mechanicznych
  • Opiekuje się klientem – konsultowanie rozwiązań technicznych, negocjacje
  • Planuje projekt, opracowuje harmonogramy – ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Odbiera projekt, zapewnienia serwis i gwarancję

Niezbędne wymagania:

  • Doświadczenie 2 lata w samodzielnej realizacji projektów z zakresu automatyzacji produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne, idealnie Mechanika i Budowa Maszyn
  • Doskonała znajomość zastosowania mechaniki na liniach produkcyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, również język techniczny
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Prawo jazdy Kat B
  • Gotowość do delegacji na terenie Polski i krajów UE

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza z zakresu elektryki i automatyki

Oferujemy:

  • Pracodawca oferuje udział w prototypowych projektach, możliwość rozwoju dla osoby samodzielnej
  • Pracodawca zapewnia wszystkie konieczne narzędzia pracy. Atrakcyjna pensja, podlega negocjacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)