Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik projektów

Datacom Software Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5981 dni temu

Ogłoszenie numer: 38837, z dnia 2008-01-23

Datacom Software Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku oprogramowania wspomagającego biznes. Należymy do grupy Datacom, co pozwala nam na realizację projektów związanych również z integracją systemów, dostawą sprzętu, szkoleniami oraz późniejszym administrowaniem i serwisem. Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów. Tworzymy systemy przy użyciu najnowszych i najlepszych technologii.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CV/PM/P80102

Opis stanowiska

- zarządzanie zespołem programistów .NET - kierowanie projektami i wdrożeniami - kontakt z klientami - przestrzeganie terminów i raportowanie postępów prac

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - wiedza z zakresu projektowania aplikacji i projektowania baz danych Mile widziane: - certyfikat z metodyki prowadzenia projektów, np. PRINCE 2 - znajomość produktów MS CRM, MS SharePoint, MS SQL - znajomość .NET 2.0 i języka SQL

Oferujemy

- pracę dającą duże możliwości rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie, - ciekawe wdrożenia najnowszych technologii informatycznych, - szkolenia i kursy doskonalące umiejętności, - miłą atmosferę pracy.