Kierownik projektu ds. technicznych - multimedialne ekspozycje
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Energetyka / Elektronika

śląskie
Polecamy

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Motoryzacja

śląskie, Kraków / Skawina

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

śląskie, Katowice

dziś

Inżynieria / Projektowanie

Kierownik projektu ds. technicznych - multimedialne ekspozycje- Ogłoszenie archiwalne

Praca Adventure Multimedialne Muzea / Architektura / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / Serwis / Technika / Montaż / śląskie / Katowice

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1004621, z dnia 2016-02-26

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych ekspozycji w muzeach i centrach nauki. Na nasze 10 letnie doświadczenie składa się wiele znanych placówek, jak min. Muzeum Browaru Żywiec, nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Ognia, Kopalnia w Bochni, Muzeum Powstań Śląskich.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubiącą różnorodność realizowanych zadań, chcącą pracować przy unikalnych projektach z pogranicza kultury, edukacji i rozrywki,  to zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Organizacja prac w ramach tworzenia multimedialnych ekspozycji muzealnych w zakresie:

Kierowanie projektami w obszarze technicznym - produkcji i instalacji:

  • nadzór nad opracowaniem i wdrożeniem do realizacji projektów wykonawczych ekspozycji
  • koordynacja prac instalacyjnych i aranżacyjnych: wykończenie wnętrz, montaż instalacji audio-video, oświetlenia ekspozycyjnego, urządzeń edukacyjnych, zabudowy scenograficznej
  • opracowywanie harmonogramów realizacji prac, dobór podwykonawców, koordynacja dostaw sprzętowych, prac montażowych, uruchomień i odbiorów;
  • nadzór nad projektowaniem rozwiązań technologicznych i produkcją elementów systemów audiowizualnych, mechatronicznych i mechanicznych przez podwykonawców
  • kosztorysowanie, opracowanie harmonogramu finansowego, nadzór nad budżetem, rozliczanie projektu, sprawozdawczość
  • zalecane doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem w obszarach technicznych (w jednej lub więcej z przykładowych branż: instalacje AV, systemy komputerowe - hardware, inżynieria precyzyjna, wykończenia wnętrz, zabudowy targowe, budowa scenografii )

Wymagania

  • samodzielność, uporządkowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność delegowania zadań, motywowania i rozliczania rezultatów pracy zespołu
  • dyspozycyjność do wyjazdów wdrożeniowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość technologii multimedialnych, zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz równoległego prowadzenia kilku projektów
  • kreatywność

Oferujemy

  • pracę w firmie opracowującej nowatorskie technologie multimedialne i rozwiązania ekspozycyjne, będącej jednym z liderów swojej branży
  • działania w kreatywnym zespole przy prestiżowych i fascynujących projektach
  • nienormowany czas pracy, nastawienie na realizację zadań (płaska struktura organizacyjna, odpowiedzialność przekładająca się bezpośrednio na rezultaty)
  • różne formy współpracy - kontrakt managerski, umowa o pracę