Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Przychodni

Jutro Medical Sp z o.o.
Warszawa
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
108 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • zarządzanie 3 przychodniami POZ na terenie Warszawy
  • zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentów
  • wdrażanie procedur, zarządzeń oraz wytycznych w przychodni
  • dbanie o optymalizację kosztów i przychodów
  • koordynacja zespołu medycznego i administracji zatrudnionej w przychodni
  • rekrutacja personelu medycznego na zastępstwo oraz rejestracji
  • utrzymanie satysfakcji pacjentów placówek i wysokiego poziomu dostarczanych usług
  • współpracę z innymi działami w firmie przy realizacji wewnętrznych projektów
  • nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym przychodni i reprezentowanie podczas kontroli Sanepidu
  • przygotowywanie zamówień na potrzeby przychodni
  • nadzór nad sprzedażą w przychodni
  • bezpośrednia obsługa pacjenta w miejscu udzielania świadczeń

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią POZ albo AOS
  • masz orientację na osiąganie postawionych celów i wewnętrzną motywację do bycia leaderem
  • możesz śmiało nazwać się osobą analityczną i masz już za sobą pierwsze doświadczenia z zarządzaniem P&L placówki, potrafisz optymalizować koszty oraz szukać nowych źródeł przychodu
  • wykazujesz się samodzielnością, kreatywnością, inicjatywą i zaangażowaniem w realizację codziennych działań i sprawia Ci to przyjemność
  • posiadasz umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku
  • posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji do zmian
  • umiejętność negocjacji i przekuwania trudnych sytuacji w sukces
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev

Poznaj

Jesteśmy przychodnią POZ oferującą wizyty refundowane przez NFZ. Zmieniamy przyszłość opieki zdrowotnej. Mamy prospektywne spojrzenie na pacjenta. Wykorzystując najnowsze technologie wspieramy pracę naszego zespołu medycznego. Stawiamy na nowoczesne przychodnie i gabinety. Tworzymy wyjątkową atmosferę – opartą o szacunek, regularny feedback, efektywne współdziałanie oraz wzajemną pomoc.