Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
KIEROWNIK REGIONALNY

Abra S.A.
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4819 dni temu
top_abra.jpg

Abra SA to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych w Polsce, część międzynarodowego koncernu JD Group, posiadająca obecnie 74 sklepy na terenie całej Polski Obecnie do naszych sklepów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległymi sklepami w regionie, w tym głównie za zarządzanie sprzedażą i personelem oraz zagwarantowanie najwyższych standardów obsługi klienta.

Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane-doświadczenie w sieci detalicznej, operującej standardami jakości, głównie z branży meblowej, odzieżowej, RTV-AGD, samochodowej)
  • doskonałe umiejętności kierownicze, a w szczególności budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • predyspozycje handlowe
  • umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych procedur i zasad
  • umiejętność wyznaczania celów sobie i zespołowi oraz konsekwencja w ich realizacji
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pakiet usług w prywatnej placówce medycznej dla całej Rodziny
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Abra S.A.

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.