Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
KIEROWNIK RESTAURACJI NORTH FISH

North Food
Łódź
praca stacjonarna
5016 dni temu

Ogłoszenie numer: 115455, z dnia 2010-09-08

North Food

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do restauracji w Łodzi osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: HR/KR/LODZ

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie restauracją, realizowanie budżetów i podnoszenie sprzedaży, kreowanie i realizację strategii marketingowych, utrzymywanie długofalowych relacji z klientem, kontrolę jakości produktów i usług, zarządzanie personelem, raportowanie działań

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie w zakresie gastronomii, handlu
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą ( min. 10 pracowników)
  • umiejętność radzenia sobie ze zmianami
  • nastawienie na osiąganie rezultatów
  • inicjatywa i kreatywność
  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie