Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik Robót Drogowych

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
łódzkie
praca stacjonarna
4911 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Zadania:

    - zorganizowanie i nadzór nad prowadzoną budową - koordynowanie pracy podległego personelu - nadzór nad dokumentacją - rozwiązywanie problemów technicznych - terminowa realizacja zadań

Wymagania:

    - doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót drogowych co najmniej 1 rok przy projektach o wartości minimum 50mln PLN - wykształcenie techniczne - znajomość przepisów prawa budowlanego - umiejętność zarządzania pracą budowy i podległej ekipy - znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym - gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:

    -atrakcyjne warunki finansowe -opiekę ze strony pracodawcy (umowa o pracę + bogaty pakiet socjalny) - możliwość pracy na prestiżowych projektach branży drogowej

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)