Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych

Hays Poland

Kraków

736 dni temu

Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych
Kraków
Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych
Kraków
Nr Ref.: 1065311

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Nasz Klient – generalny wykonawca przystępujący do realizacji nowego kontraktu w Krakowie chciałby wzmocnić zespół kadry inżynierskiej o doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych i Teletechnicznych.

Idealny kandydat to inżynier elektryk, z udokumentowanym, min. 5 letnim doświadczeniem w pracy po stronie generalnego wykonawcy oraz praktyką w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika lub Koordynatora Robót Elektrycznych/Teletechnicznych po zdobyciu uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży elektrycznej. Kandydat powinien dysponować doświadczeniem zdobytym przy realizacji dużych i złożonych obiektów kubaturowych (komercyjnych) zarówno w zakresie instalacji elektrycznych jak i teletechnicznych.

Jeśli oceniasz powyższą ofertę jako interesującą – prosimy o dokładne CV zawierające wykaz realizowanych budów oraz pełnionych funkcji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Rekrutują z Praca.pl