Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

2016-08-17

Inżynieria / Projektowanie

małopolskie, Kraków
małopolskie, Kraków

wczoraj

Informatyka / Programowanie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie

małopolskie, Kraków

2016-08-23

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

małopolskie, Kraków

Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Kraków

Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych
Kraków
Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych
Kraków
Nr Ref.: 1065311
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Nasz Klient – generalny wykonawca przystępujący do realizacji nowego kontraktu w Krakowie chciałby wzmocnić zespół kadry inżynierskiej o doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych i Teletechnicznych.

Idealny kandydat to inżynier elektryk, z udokumentowanym, min. 5 letnim doświadczeniem w pracy po stronie generalnego wykonawcy oraz praktyką w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika lub Koordynatora Robót Elektrycznych/Teletechnicznych po zdobyciu uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży elektrycznej. Kandydat powinien dysponować doświadczeniem zdobytym przy realizacji dużych i złożonych obiektów kubaturowych (komercyjnych) zarówno w zakresie instalacji elektrycznych jak i teletechnicznych.

Jeśli oceniasz powyższą ofertę jako interesującą – prosimy o dokładne CV zawierające wykaz realizowanych budów oraz pełnionych funkcji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl