Praca.pl Praca śląskie Gliwice Kierownik ds. Badań Rynku Gliwice
Kierownik rozwoju aplikacji biznesowych

Saint-Gobain w Polsce
Gliwice, ul Okrężna 16
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
463 dni temu

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym  świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 20 różnych marek, 24 zakłady i zatrudniamy blisko 7 000 osób.

Miejsce pracy: Gliwice, ul Okrężna 16
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współpraca z biznesami Saint-Gobain w Polsce, zwłaszcza z działami Sprzedaży i Rozwoju Produktu w celu zbierania i konsolidacji danych o rynku
  • identyfikowanie istotnych źródeł informacji na zewnątrz organizacji
  • walidacja danych z rynkiem
  • analiza i Synteza danych rynkowych oraz wskazywanie trendów i rekomendacji dla biznesu
  • przygotowanie analiz rynkowych na bieżące potrzeby biznesu oraz jako źródło rozwoju i tworzenia innowacji
  • tworzenie analiz na potrzeby projektowe, inwestycyjne i inne rozwojowe.
NASZE WYMAGANIA:
  • doświadczenie pracy z danymi (preferowane kierunki studiów: ekonomia, ekonometria, statystyka, matematyka itp.)
  • umiejętność podejmowania inicjatywy oraz krytycznego myślenia
  • wsparcie biznesu w oparciu o dane rynkowe
  • przeprowadzanie analiz z danymi ilościowymi i jakościowymi
  • umiejętność odniesienia do biznesu analizowanych danych
  • umiejętność kwestionowania status quo.
OFERTA
  • elastyczna praca w trybie hybrydowym: zdalnie i stacjonarnie w biurze w Warszawie lub w Gliwicach
  • pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość zakupu akcji SG po preferencyjnej cenie i z dopłatą pracodawcy
  • dostęp do szerokiej gamy programów szkoleniowych Grupy Saint-Gobain
  • szansa na udział w ciekawych projektach i realizację własnych inicjatyw
  • bezpłatna poradnia internetowa.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (42-530) przy ul. Szklanych Domów 2, adres e-mail: odo.sgimp@saint-gobain.com, numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000092278, numer NIP: 9281005205, REGON: 970434546, o kapitale zakładowym w wysokości 335 075 400,00 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji: https://www.saint-gobain.pl/kariera/innovative-materials-obowiazek-informacyjny