Kierownik Rozwoju Rynku
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Regionalny Kierownik Sprzedaży Klient portalu Praca.pl

2016-06-24

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie

2016-06-21

2016-06-20

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-13

dolnośląskie, okolice Kłodzka, Nowej Rudy

2016-06-24

Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta

Kierownik Rozwoju Rynku- Ogłoszenie archiwalne

Praca Optima Sp. z o.o. / Doradztwo / Konsulting / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie

Zadania:
  • Zarządzanie grupą Przedstawicieli
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym obszarze
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Praca w terenie

Oczekiwania:
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Doświadczenie w podobnej branży- dodatkowy atut
  • Nastawienie na osiąganie wyników
  • Umiejętność  organizacji pracy w terenie
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i otwartość
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (karta Multi Sport, pakiet medyczny, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)
  • System szkoleń
  • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy