Kierownik Rozwoju Rynku
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Rozwoju Rynku

Poznaj pracodawcę

Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
woj. pomorskie

Poznaj stanowisko:
Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

czytaj więcej: Kierownik ds. Sprzedaży

Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik Rozwoju Rynku - Ogłoszenie archiwalne

Praca Optima Sp. z o.o. / Doradztwo / Konsulting / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik Rozwoju Rynku Optima Sp. z o.o. dolnośląskie

Kierownik Handlowy MAKRO Cash and Carry Polska S.A. dolnośląskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Kierownik Oddziału / Dyrektor Regionu Idal UMDS sp. z o.o. dolnośląskie

Kierownik Sklepu POLOmarket Sp. z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Zadania:
  • Zarządzanie grupą Przedstawicieli
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym obszarze
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Praca w terenie

Oczekiwania:
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Doświadczenie w podobnej branży- dodatkowy atut
  • Nastawienie na osiąganie wyników
  • Umiejętność  organizacji pracy w terenie
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i otwartość
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (karta Multi Sport, pakiet medyczny, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)
  • System szkoleń
  • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy