Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kierownik Salonu Optycznego

Optyka Arpima Hilarex sp.j. P.Kulas, P.Gołębiowski, M.Kulas
Katowice
praca stacjonarna
4804 dni temu

Polska Sieć Salonów Optycznych OKULARIUM poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Skuteczne zarządzanie kilkuosobowym personelem
  • Zarządzanie zamówieniami i optymalizacja zapasów
  • Analiza konkurencji i kontrola cen
  • Kreowanie i realizowanie lokalnej polityki promocyjno - reklamowej
  • Skuteczna sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych
  • Dbanie o całościowy wizerunek salonu optycznego
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w branży optycznej będzie dużym atutem
  • Znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność motywacji personelu
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Konsekwencja i skuteczność w podejmowaniu decyzji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: pensja stała + premia od osiąganych rezultatów
  • Znakomitą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie optycznej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)