Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Salonu Premium

Yellow Home
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3487 dni temu

Ogłoszenie numer: 539108, z dnia 2014-10-29

SALON MEBLI WŁOSKICH I RĘCZNIE TKANYCH DYWANÓW
YELLOW HOME

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • aranżacja sklepu, prezentacja i ekspozycja ekskluzywnych dywanów i mebli, oświetlenia, dbanie o atrakcyjność i wizerunek salonu
  • umiejętne wykorzystanie narzędzi do VM: oświetlenie, kolory, aranżacje przestrzeni, informacje produktowe, wrażenia zapachowe, muzyczne itp.
  • obsługa klientów sklepu, sprzedaż, aranżacja wnętrz na życzenie klientów, profesjonalne doradztwo z zakresu doboru wyposażenia wnętrz
  • współpraca z projektantami wnętrz
  • nawiązywanie kontaktów handlowych w zakresie sprzedaży produktów ekskluzywnych
  • dbałość o wygląd i ofertę sklepu internetowego, promocja sklepu

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku: projektant wnętrz, mebli, architektura wnętrz

  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej dóbr luksusowych (meble, dywany itp.)

  • Znajomość branży dóbr luksusowych, trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży dobrami luksusowymi

  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem (wewnętrznym, zewnętrznym)

  • Dynamika i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność obsługi komputera i doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy