Podobne oferty pracy

Jeśli wiesz, że biurko w salonie służy tylko, do wyceny i sprzedaży a potrafisz zorganizować pracę twoich doradców, tak aby stronili od niego jak od ognia, jesteś osobą, której szukamy do współpracy z nami.

Vinotti jest na rynku już od 20 lat i ciągle rozwija swoje podwoje coraz szerzej i szerzej, dlatego właśnie szukamy Ciebie do naszego salonu:

Kierownik Salonu

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem sprzedawców przy współpracy z centralą w Krakowie oraz opiekunem regionalnym
  • Sprzedaż wysokiej, jakości mebli i artykułów dekoracyjnych z kolekcji opartych o własny design
  • Dbałość o salon i wizerunek firmy
  • Planowanie i raportowanie wyników sprzedaży
  • Obsługa i nadzór nad magazynem przejściowym
Wymagania:
  • Zamiłowanie do sprzedaży
  • Umiejętność rozmowy z klientem
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
  • Predyspozycje i doświadczenie w zakresie sprzedaży
  • Zaangażowanie własne oraz umiejętność motywowania pracowników
  • Umiejętność pracy z dokumentami
  • Rozwiązywanie niestandardowych sytuacji
Oferujemy:
  • Umowę o prace na pełen etat
  • Wynagrodzenie premiujące wysoką sprzedaż

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl