Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    10 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Kierownik Lakierni Dolnośląskie
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Dynamica Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wisznia Mała k/Wrocławia
praca stacjonarna
3685 dni temu

Ogłoszenie numer: 427524, z dnia 2014-04-14

Dynamica to największy Dealer SEAT-a w Małopolsce oraz jedyne w tym rejonie Centrum Serwisowe marki SEAT specjalizujące się w naprawach mechanicznych i blacharsko-lakierniczych Grupy VW. Dynamica to również Centra Obsługi Szkód Komunikacyjnych zlokalizowane we Wrocławiu, w Krakowie i Rzeszowie.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wisznia Mała k/Wrocławia

Opis stanowiska

  • kierowanie zespołem podległych pracowników
  • organizacja pracy podległego zespołu
  • nadzór nad jakością, terminowością wykonywanych napraw blacharsko-lakierniczych
  • nadzór nad reklamacjami
  • dbałość o ogólny wygląd obiektu blacharni/lakierni
  • dbałość o sprzęt wyposażenie obiektu
  • regularne przeglądy urządzeń technicznych, maszyn i narzędzi
  • szkolenie pracowników firmy
  • prowadzenie procesu rekrutacji pracowników
  • zarządzanie zapasami magazynowymi

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii napraw blacharskich nadwozi pojazdów oraz lakierowania w kabinie bezpyłowej lakierami wodorozcieńczalnymi
  • wiedza na temat budowy i konstrukcji pojazdów oraz stosowanych w nich różnorodnych rozwiązaniach technicznych
  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • gotowość do pracy wysokiej jakości i spełniania najwyższych standardów firmy
  • duża dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na w/w stanowisku
  • pracę z młodym, energicznym zespołem fachowców
  • intensywny cykl szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie