Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu

WANICKI TRUCK SLOVAKIA
Słowacja, Kosice
praca stacjonarna
4217 dni temu

Ogłoszenie numer: 243548, z dnia 2012-10-22

Dynamicznie rozwijający się serwis samochodów ciężarowych na terenie Słowacji w mieście Kosice poszukuje kandydatów do pracy, dla których motoryzacja jest pasją. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim doświadczenia w pracy na stanowisku, którym są zainteresowani. Poszukujemy kandydatów z okolic: Nowego Sącza, Grybowa, Krynicy, Muszyny, na stanowisko:

Miejsce pracy: Słowacja, Kosice

Nr Ref.: 02/2012

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesu przyjmowania i realizacji zleceń napraw serwisowych;
  • planowanie i koordynowanie pracy zespołu serwisantów warsztatowych;
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta;
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • rozliczanie pracy Serwisantów;
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących w/w procesów.

Wymagania

  • doświadczenie w branży samochodowej na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość z zakresu mechaniki;
  • umiejętność organizowania i nadzorowania pracy zespołu;
  • samodzielność w pracy oraz zdolności analityczne i interpersonalne;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • biegła znajomość obsługi komputera;
  • znajomość języka słowackiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.