Kierownik Sklepu Spożywczego
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

2016-06-23

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

mazowieckie, Sobienie-Jeziory, Chynów, Belsk Duży, Łaskarzew, Osieck, Błędów, Lubania, Tarczyn, Zalesie Górne, Mogielnica

2016-06-17

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Informatyka / Administracja, Kadra zarządzająca

mazowieckie, Śródmieście

2016-06-25

Polecamy

Kierownik Sklepu Spożywczego- Ogłoszenie archiwalne

Praca SPS HANDEL S.A. / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / mazowieckie / Warszawa

Firma SPS Handel S.A. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • regularne wprowadzanie i archiwizowanie wszystkich dokumentów związanych z funkcjonowaniem Placówki Handlowej,
  • sporządzanie dodatkowych raportów na potrzeby kontroli zewnętrznych oraz dla Działu Księgowości,
  • regularne prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji związanej z polityką kadrową podległego personelu,
  • nadzorowanie remanentów, dbanie o wysoki standard sklepu.
Oczekujemy:
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjności,
  • doświadczenia w pracy w handlu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390), przy ul. Grójeckiej 194 lok. 91, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390) przy ul. Grójeckiej 194 lok. 91. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.