Kierownik Sklepu Spożywczego
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Sklepu Spożywczego

Poznaj pracodawcę

ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
woj. mazowieckie
www.spshandel.pl

Inne oferty tego pracodawcy:

Poznaj stanowisko:
Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie ...

czytaj więcej: Kierownik Sklepu

Praca Kierownik Sklepu

Kierownik Sklepu Spożywczego - Ogłoszenie archiwalne

Praca SPS HANDEL S.A. / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik Sklepu EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp. Jawna mazowieckie

Naczelnik wydziału w Wydziale Prawa budowlanego w Departamencie Budownictwa Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie mazowieckie

Program Płatnych Staży Managerskich Auchan Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Koordynator ds. Merchandisingu Modus mazowieckie

Project Manager IT KONTRAKT SP. Z O.O. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma SPS Handel S.A. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • regularne wprowadzanie i archiwizowanie wszystkich dokumentów związanych z funkcjonowaniem Placówki Handlowej,
  • sporządzanie dodatkowych raportów na potrzeby kontroli zewnętrznych oraz dla Działu Księgowości,
  • regularne prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji związanej z polityką kadrową podległego personelu,
  • nadzorowanie remanentów, dbanie o wysoki standard sklepu.
Oczekujemy:
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjności,
  • doświadczenia w pracy w handlu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16336 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.