Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Kierownik Sklepu

Abra S.A.
Siedlce
praca stacjonarna
4764 dni temu
top_abra.jpg

ABRA S.A. to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych w Polsce, część międzynarodowego koncernu JD Group, posiadająca obecnie 74 sklepy na terenie całej Polski Obecnie do naszego nowootwieranego sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Siedlce

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie planów w zakresie sprzedaży, zarządzanie zespołem podległych pracowników, nadzór nad zapewnieniem najwyższych standardów obsługi Klienta, aktywną sprzedaż własną.

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w handlu detalicznym, w tym 2 lata w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doskonała organizacja pracy
  • Duże zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane osoby powyżej 28 roku życia

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce dla całej Rodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenie wstępne
  • Pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Abra S.A.

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.