Podobne oferty pracy

Martes Sport Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych firm: ARENA, COLMAR, HI-TEC, ELBRUS, IGUANA, MAGNUM, MARTES, ICEPEAK.

Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie, stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Krasnystaw

Opis stanowiska:
  • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie z  założeniami dotyczącymi obrotów,
  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie lub przekroczenie planowanego poziomu sprzedaży,
  • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży.
  • motywowanie i zarządzanie podległym zespołem pracowników.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,
  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność,
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem pracowników.
Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • interesujące wyzwania przy realizacji działań ,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prace na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...

Rekrutują z Praca.pl