Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Spedycji Krajowej

Logart Personnel Consulting
Poznań
praca stacjonarna
2850 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w rekrutacji wykwalifikowanego personelu dla firm z sektorów: produkcji i logistyki. Ponadto usługi firmy obejmują udostępnianie pracowników czasowych oraz realizację powierzonych projektów menedżerskich. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Naszym klientem jest duża firma transportowo- spedycyjna, posiadająca własną flotę transportową oraz biura regionalne w kilkunastu miastach w Polsce, a także na terenie Europy. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, do wymienionych oddziałów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1066
Zadania:
  • kierowanie 3-4 osobowym zespołem spedycji
  • realizacja usług spedycji drogowej całopojazdowej, na rynku krajowym
  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
  • dobór przewoźników i środków transportu
  • uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych
  • doradztwo i wsparcie klienta, analiza zapytań
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze klientów we frachcie drogowym
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zepsołem
  • znajomość rynku przewoźników i klientów
  • zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
Oferujemy:
  • dobre warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system premiowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • interesującą pracę w stabilnej i renomowanej firmie, będącej jednym z liderów w branży

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".