Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-26

Sprzedaż / Obsługa klienta

warmińsko-mazurskie

2016-08-26

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

2016-08-25

Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR

Polecamy

2016-08-22

Polecamy

2016-08-19

warmińsko-mazurskie, Elbląg

Kierownik Sprzedaży- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Finanse / Bankowość / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / warmińsko-mazurskie / Olsztyn i okolice

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 949591, z dnia 2016-01-14

Klient portalu Praca.pl

Lider Branży Finansowej

Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn i okolice

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez opiekę nad powierzonym portfelem i pozyskiwanie nowych klientów
  • Silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • Analiza pola ubezpieczeniowego i działań konkurencji
  • Nadzór na przestrzeganiem procedur wewnętrznych
  • Umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych relacji biznesowych

Wymagania

  • Predyspozycje do pracy w sprzedaży oraz zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, ubezpieczenia
  • Inicjatywa w działaniu oraz wewnętrzna motywacja do osiągnięcia celów
  • Doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi
  • Chęć rozwoju kariery zawodowej w obszarze zarządzania sprzedażą
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie na wysokim poziomie oraz prowizje i premie kwartalne
  • Stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich
  • Dodatkową możliwość rozwoju w kierunku coachingu oraz możliwość prowadzenia szkoleń dla agentów w całej Polsce

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN