Podobne oferty pracy

Kierownik Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

239 dni

Olsztyn i okolice

Ogłoszenie numer: 949591, z dnia 2016-02-01

Lider Branży Finansowej

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn i okolice

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez opiekę nad powierzonym portfelem i pozyskiwanie nowych klientów
  • Silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • Analiza pola ubezpieczeniowego i działań konkurencji
  • Nadzór na przestrzeganiem procedur wewnętrznych
  • Umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych relacji biznesowych

Wymagania

  • Predyspozycje do pracy w sprzedaży oraz zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, ubezpieczenia
  • Inicjatywa w działaniu oraz wewnętrzna motywacja do osiągnięcia celów
  • Doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi
  • Chęć rozwoju kariery zawodowej w obszarze zarządzania sprzedażą
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie na wysokim poziomie oraz prowizje i premie kwartalne
  • Stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich
  • Dodatkową możliwość rozwoju w kierunku coachingu oraz możliwość prowadzenia szkoleń dla agentów w całej Polsce

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Rekrutują z Praca.pl