Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Telemarketingu

Orange Logistics sp.z.o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2860 dni temu

Dla Naszego Klienta, lidera z branży TSL, aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem Telefonicznych Opiekunów Klienta,
  • wyznaczanie celów i planowanie działań zapewniających realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • organizowanie pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • bieżący monitoring oraz nadzór nad pracą zespołu,
  • raportowanie wyników, wyciąganie wniosków oraz składanie propozycji zmian i usprawnień,
  • motywowanie oraz wspieranie pracowników.
Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży telefonicznej,
  • znajomości procesów oraz narzędzi teleinformatycznych związanych z pracą w call center
  • znajomości narzędzi motywacyjnych oraz umiejętność praktycznego planowania i egzekwowania postępów w pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne sprzyjające budowaniu relacji w zespole,
  • wysokiego zorientowania na cel i efekt,
  • nastawienia na kreatywne poszukiwanie rozwiązań
W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • pracę z rozpoznawalną marką,
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i inne benefity.