Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Telemarketingu

PASO-TRADING Sp. z o.o.
Pabianice
praca stacjonarna
3637 dni temu

Ogłoszenie numer: 454361, z dnia 2014-06-02

W związku z dynamicznym rozwojem firma Paso-Trading Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem konsultantów odpowiedzialnych za sprzedaż do aptek i hurtowni farmaceutycznych

  • realizowanie wyznaczanych celów sprzedaży

  • szkolenie, coaching oraz motywowanie podległego zespołu

  • rozliczenia z hurtowniami farmaceutycznymi

  • analizowanie i rozliczanie wyników sprzedaży

  • przygotowywanie raportów dziennych z pracy zespołu

Wymagania

  • doświadczenia w branży call center - warunek niezbędny!

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – Zarządzanie)

  • umiejętności budowania i zarządzania zespołem

  • znajomości zagadnień związanych z jakością obsługi klienta oraz technik sprzedaży

  • umiejętności planowania i doskonałej organizacji pracy

  • motywacji i zaangażowania w realizację wyznaczonych celów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia produktowo-handlowe

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • narzędzia pracy: telefon, komputer