Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Zespołu Handlowców Mazowieckie
Kierownik w branży kredytów gotówkowych

Klient portalu Praca.pl
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Józefów
praca stacjonarna
3279 dni temu

Ogłoszenie numer: 693688, z dnia 2015-05-05

FIRMA Z BRANŻY SZYBKICH POŻYCZEK GOTÓWKOWYCH POSZUKUJE DOŚWIADCZONYCH MENEDŻERÓW

Miejsce pracy: mazowieckie, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Józefów

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i nadzór nad pracą Przedstawicieli Terenowych
  • Realizacja planów sprzedażowych i zbiórkowych
  • Praca z klientem zaległościowym

Wymagania

  • Doświadczenie w branży szybkich pożyczek gotówkowych będzie ogromnym atutem
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i zarządzaniu pracownikami
  • Doświadczenie w windykacji bezpośredniej
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy